Tinkasas

Glaistymo , dažymo darbai


Glaistymo, dažymo darbai

UAB „Tinkasas“ dirbantys meistrai yra sukaupę ilgametę patirtį glaistant ir dažant sienas bei lubas.

Glaistymas – tai paviršių lyginimas ir ruošimas prieš dažymą. Dažniausiai glaistomi tinkuoti paviršiai bei gipskartonio plokštės. Apie dažymą daug nereikia kalbėti – tai vienas iš praktiškiausių, ekonomiškiausių ir stilingiausių sienų dekoravimo būdų.

Glaistymas ir dažymas – baigiamieji apdailos etapai, tad paliktas net ir menkiausias brokas bus puikiai pastebimas plika akimi. Šie darbai, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo gana nesudėtingi, reikalauja kruopštumo ir išmanymo. Tad užtikriname nepriekaištingos kokybės paslaugas bei suteikiame garantijas.

Dirbdami komercinėse, viešosiose patalpose, procesus mechanizuojame: profesionali įranga leidžia darbus atlikti našiau, greičiau ir kokybiškiau. Glaistydami ir dažydami gyvenamąsias patalpas, dažniau dirbame tradiciniu rankiniu būdu.

Mūsų komandoje dirba daug specialistų, tad greičiau įvykdome užsakymus: Jūs greičiau galėsite apsigyventi savo namuose ar pradėti veiklą atnaujintose patalpose.

Prireikus konsultuojame visais klausimais, susijusiais su sienų glaistymu ir dažymu, tad nedvejodami susisiekite jau dabar!