Tinkasas

Grindų dangų įrengimas


Įvairių grindų dangų įrengimas (medinės grindys, parketas, laminatas, PVC dangos)

Pagal Jūsų poreikius įrengiame visų tipų grindis – medines, parketą, laminatą, PVC grindis ir kt. Taigi, prieš kreipdamiesi į kvalifikuotus UAB „Tinkasas“ specialistus, turėsite nuspręsti ir pasirinkti Jūsų atveju tinkamiausią grindų dangą. Kiekviena danga pasižymi skirtingomis savybėmis ir atlieka skirtingą paskirtį, todėl jeigu reikia konsultacijų dėl dangos pasirinkimo, pasistengsime Jums padėti.

  • Medinių grindų klojimas. Medinės grindys tinka beveik visur – nuo buto iki biuro. Jos atrodo estetiškai, puoselėja namų jaukumą, padidina būsto vertę.
  • Parketo klojimas. Parketas gerai išlaiko šilumą, yra ilgaamžis, teigiamai veikia sveikatą ir yra vienas patraukliausių pasirinkimų ekologijos šalininkams.
  • Laminato klojimas. Laminatas – bene dažniausiai pasirenkama grindų danga. Ji praktiška, nebrangi, atrodo ypač estetiškai ir yra puikiai pritaikoma įvairios paskirties patalpose.
  • PVC dangos klojimas. PVC grindys skirtos ieškantiems ilgaamžiškumo, praktiškumo ir norintiems kuo minimalesnės priežiūros.

Teikiame ir papildomas paslaugas: įrengiame pagrindą laminuotoms grindims, paklotus, montuojame grindjuostes, ruošiame parketlentes ir kt.

Prireikė bet kokios su grindų montavimu susijusios paslaugos? Susisiekite nurodytais kontaktais.