Tinkasas

Pakabinamų lubų montavimas


Įvairių pakabinamų lubų montavimas

UAB „Tinkasas“ meistrai turi sukaupę ilgametę patirtį įrengiant lubas bei apšvietimą, tad jei keliate aukštus reikalavimus darbų kokybei, kreipkitės į mus.

Pakabinamos lubos yra tvirtinamos prie specialaus iš anksto paruošto karkaso. Pakabinamoms luboms dažniausiai naudojamos GKP – gipso kartono, iš medienos, mineralinio pluošto ir kitų medžiagų pagamintos plokštės. Jos pirmiausia tvirtinamos prie karkaso, toliau, lyginant paviršių, glaistomos siūlės, gruntuojama ir galiausiai nudažoma.

Pakabinamos lubos populiarios ne tik dėl santykinai nebrangaus įrengimo, bet ir dėl plačių pasirinkimo variantų įrengiant apšvietimą. Tai gana paprastas būdas norintiems paslėpti esamų lubų defektus. Patogu, kad prieš montuojant lubas galima įrengti ventiliacines, komunikacines ir kitas sistemas.

Pakabinamų lubų montavimas – vienas iš patalpų apdailos darbų, kuriam reikia specifinių žinių, ypač jei pasirenkamas išskirtinis lubų dizainas. Montuodami pakabinamas lubas, nesumažiname patalpos aukščio, lubas montuojame siekdami kuo geresnės garso izoliacijos (naudojame specialias izoliacines juostas), įrengiame angas, be to, padedame pasirinkti geriausias plokštes ir konstrukcinius elementus lubos įrengti.

Ieškote kokybiškos pakabinamų lubų montavimo paslaugos? UAB „Tinkasas“ specialistai pasiruošę Jums padėti.