Tinkasas

Stogų remontas ir įrengimas


Stogų įrengimas ir remontas

Tinkamai įrengti stogai namus saugo nuo karščio, šalčio, kritulių, kitų atmosferos reiškinių. Stogo įrengimas sudaro apie ketvirtadalį-penktadalį visos bendros statinio statybos kainos. Jei stogas kokybiškas, bendra pastato kokybė taip pat bus daug aukštesnė.

Teikiame stogų įrengimo ir remonto paslaugas. Dirbame laikydamiesi naujausių stogų įrengimo metodikų ir reikalavimų, derindami juos su laiko patikrintais ir labiausiai per mūsų veiklos metus pasiteisinusiais sprendimais.

Mūsų įmonėje dirba ilgametę patirtį sukaupę meistrai, galintys kokybiškai įrengti stogus, suprojektuoti lietaus nubėgimo sistemas, pasiūlyti optimalius vėdinimo sprendimus ir kt.

Stogų remontas – kita populiari UAB „Tinkasas“ meistrų teikiama paslauga. Stogus skardiname, šiltiname, montuojame stoglangius, įrengiame lietaus nuotekų sistemas.

Taip pat konsultuojame, kokias medžiagas rinktis įrengiant ar remontuojant stogą, kad investicijos pasiteisintų, o naujas arba ką tik remontuotas stogas teiktų komfortą. Susisiekime!